درباره ما

معرفی موسسه آموزشی آی کلاس

برگزاری کلاس های آنلاین با سطح کیفی بسیار بالا

آی کلاس تونسته است با بهره گیری از اساتید و مدرسین برجسته کشور بستری را فراهم نماید تا شما بتوانید بدون هیچ محدودیتی در برترین کلاس های آموزشی شرکت نمایید

بهره گیری از اساتید برجسته

آی کلاس با بهره گیری از بزرگترین اساتید کشور و مدرسین حرفه ای توانسته کلاس هایی با سطح کیفی بسیار بالا برگزار نماید

کلاس ها و دوره های آنلاین متفاوت آموزشی

آی کلاس تونسته است با بهره گیری از اساتید و مدرسین برجسته کشور بستری را فراهم نماید تا شما بتوانید بدون هیچ محدودیتی در برترین کلاس های آموزشی شرکت نمایید

مجموعه شبکه دانش و پژوهش سگال با اتکاء بر پشتوانه ای غنی از تجربیات علمی ، فرهنگی ، آموزشی موسسین این مجموعه آغاز به فعالیت نمود ه است. موسسین مدرسه دار این مجموعه با تدریس در مدارس دوره متوسطه و از سال 1359 آغاز گردید و از سال 1373 و با مشارکت در راه اندازی دبیرستان پسرانه دکتر حسابی در منطقه 3 آموزش و پرورش تهران ، شروع فعالیت اجرایی در در عرصه آموزش و پرورش را رقم زد اند. این مجموعه در سال 1376 و با پایه گذاری گروه فرهنگی ،علمی ، آموزشی روشنگران ،اقدام به تاسیس و راه اندازی هنرستان دخترانه روشنگر در منطقه 4 تهران نمود که این واحد آموزشی در حال حاضر جزء هنرستان های موفق تهران می باشد. سال 1378 سال توسعه واحدهای آموزشی بود از آن جمله تحویل مجتمع آداب دبی در کشور امارات در تابستان 1378 و اداره امور مجتمع در 2 سال تحصیلی 79-1378 و 80-1379 تجربه بسیار ارزشمندی برای موسسین بود. به خصوص بررسی و مطالعه وضعیت اداره آموزش و پرورش و شیوه های اجرایی مدارس سایر کشورها و بازدید از مدارسی همچون المواکب، شیوفات و … و مقایسه آن با اداره های آموزشی در ایران کسب اتخاذ راهبرد (استراتژی) هدفمندی – برنامه ریزی – نظم دراجرا – موفقیت را برای اعضا به دنبال داشت.

در عین حال در سال 1378 با مطالعه در خصوص نقاط قوت و ضعف دبیرستان های دخترانه ، دبیرستان دخترانه روشنگران در منطقه 3 بر اساس برنامه ریزی مدون و استراتژی برنامه ریزی همراه با انضباط آموزشی و نظارت مستمر بر روند پیشرفت دانش آموزان تاسیس و راه اندازی گردید.

اجرای دقیق برنامه ها و نظارت مستمر توسط مدیران محترم واحدهای آموزشی در سال های بعد سبب رشد و شکوفایی و موفقیت بیش از پیش دانش آموزان و استقبال اولیاء و مسوولین و صاحب نظران این مدارس گردید. استقبال اولیا و موفقیت دانش آموزان عامل تاسیس دبیرستان دخترانه روشنگران در منطقه 8 در اوایل سال 1383 شد و دبیرستان مذکور از تیرماه 90 به مکانی مناسب با فضای آموزشی بهتر در منطقه 4 انتقال یافت.

به دنبال موفقیت گسترده مجموعه دبیرستان های روشنگران (متوسطه دو) به خصوص نتایج چشمگیر در امتحانات کنکور و نهایی و تاکیدات و استقبال اولیای دانش آموزان و بنا به ضرورت پیوستگی دوره اول و دوم به حول و قوه الهی دبیرستان متوسطه اول روشنگران (منطقه 3) در سال 1393 و دوره اول (منطقه 4) در سال 1394 تاسیس گردید.

ضمنا بخش دیگری از موسسین این مجموعه شامل جوانان متعهد و مجرب در زمینه های آموزشی تصویری می باشند که علاوه بر کارکردانی بسیاری از مجموعه ها و مستندهای اجتماعی تلوزیون و کارگردانی فیلمهای سینمایی ، تجربیات موفقی جهت ساماندهی و راه اندازی و ضبط مجموعه های و دی وی دی های آموزشی موفق کنکور ، طی سالهای گذشته داشته اند که با تغییرات فضای آموزشی و گسترش فضای مجازی مصمم گردیده تا این تجربیات را در فضای جدید پیاده سازی نماید . لذا با همکاری مجموعه ای از مدرسه داران موفق و در جهت توسعه مجازی و ارزان و قابل دسترس مدارس بالنده در سطح کشور این مجموعه جدید را بنا نهاده اند.