برای قبولی دانشگاه شماره ات را وارد کن

اهمیت جمع بندی

جمع بندی کنکور یکی از مسائلی است که در موفقیت تحصیلی تأثیر مهمی دارد.
این روزها با نزدیک شدن به روزهای پایانی کنکور شیوه‌های جمع بندی بیشتر از قبل اهمیت پیدا کرده است. این بخش برای همه‌ی کنکوری‌ها لازم است و نمی‌توان آن را از برنامه داوطلبان حذف کرد.
مطالعه در دوران جمع‌بندی تفاوت اساسی با دوران قبل از جمع‌بندی دارد؛ قبل از این دوران شما مطالب جدید می‌خواندید و تست‌های هر درس را به تفکیک کار می‌کردید، در صورتی‌که در روزهای پایانی مطالعه مطالب جدید توصیه نمی‌شود.

شاید خیلی از دانش‌آموزان دچار یأس و نا امیدی شده باشند و از اهمیت دوران جمع‌بندی غافل باشند، اما اگر از اهمیت این دوران آگاه باشید، برای ادامه راه انرژی می‌گیرید!

دانش‌آموز عزیز اگه تا حالا اونجوری که باید و شاید با برنامه‌هات پیش نرفتی و همین باعث شده احساس دلسردی کنی باید بدونی که با جمع‌بندی می‌تونی بازم خودتو به دوستات برسونی و موفق بشی

جمع‌بندی بهت کمک می‌کنه که مهم‌ترین و ظریف‌ترین نکات درسی رو تو کوتاه‌ترین زمان ممکن خوب یاد بگیری.حس فراموشی مطالبی که تا حالا خوندی برات از بین میره و وقتی درس‌هات رو با جمع‌بندی مرور می‌کنی می‌بینی اونقدرها که فکر می‌کردی عقب نیستی و با موفقیت فاصله‌ای نداری!

در دوران جمع‌بندی ما همراهتونیم و کمک می‌کنیم که دروس و تست‌های مهم و کلیدی رو دوره کنی تا در محدودترین زمان برای مهم‌ترین اتفاق زندگیت بهترین و درست‌ترین کار ممکن رو انجام دهی!
بهترین کلاسهای آنلاین آموزشی کنکور با ارائه بهترین اساتید کشور برای شما آماده شده است تا بدون استرس و با اعتماد به نفس بالا در جلسه کنکور حاضر شوید و بهترین نتیجه را کسب کنید.پس دوران طلایی جمع بندی کنکور را از دست ندهید.

گروه آموزشی آی‌کلاس همراه همیشگی شما دانش آموزان خوب و با انگیزه است