شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات آی کلاس

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت آی کلاس مدنظر قرار دهید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت آی کلاس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، و سایر خدمات ارائه شده توسط آی کلاس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آی کلاس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط .آی کلاس از سوی کاربر است
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آی کلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آی کلاس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
کاربر به شخصی اطلاق می شود که با تکمیل اطلاعات درخواستی جهت استفاده از خدمات و سرویس های موجود در آی کلاس در سایت ثبت نام کرده است.

خرید سرویس ها و خدمات
جهت استفاده از سرویس ها و خدمات موارد زیر را لطفا مدنظر قرار دهید:
خرید خدمات و سرویس های آی کلاس صرفا از طریق درگاه اینترنتی و شماره کارت ارائه شده توسط واحد فروش (بنام شبکه دانش و پژوهش سگال) صورت می­پذیرد.
امکان عودت هزینه سرویس ها و خدمات خریداری شده وجود ندارد.
سرویس ها و خدمات خریداری شده تا پایان سال تحصیلی فعال می باشد.
.در صورت بروز مشکل کاربر می بایست با بخش پشتیبانی چت آنلاین سایت آی کلاس در مکاتبه باشید

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی


آی کلاس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
آی کلاس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آی کلاس ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آی کلاس ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آی کلاس جزئی از اموال آی کلاس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آی کلاس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آی کلاس محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آی کلاس و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آی کلاس است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت آی کلاس و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آی کلاس محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آی کلاس ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https:/iclasedu.com ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، آی کلاس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
آی کلاس خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

 

 

برای اطلاع از لیست دوره های جدید ، تخفیف ها و آخرین اخبار آی کلاس ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آی کلاس در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید